Sık Sorulan Sorular

Ürünlerde hangi kumaşlar kullanılıyor?

Lally Things ailesi olarak satışa sunduğumu her ürünün özellikle miniklerimizin tenlerine uygun, %100 pamuklu kumaşlarla üretilmektedir. Özellikle mevsimlik koleksiyonlarımızda, geleneksel kumaşlarımızı değerlendirmeyi, teri emen ve çabuk koruma özelliği olan şile bezi, vual gibi kumaşları tercih ediyor, bakım ürünlerimizde ise su itme özelliğine sahip pamuklu kumaşlar kullanıyoruz.

 

Ürünlerin tasarımları orijinal midir?,

Lally Things mevsimlik koleksiyonlarını, iki girişimci anne olarak tamamen kendimiz tasarlıyoruz. Miniklerimizin giymeye doyamadığı, rahat ettiği ve eğlenceli bulduğu her şeyden ilham alıyoruz. Sonuçta, tamamen orijinal eğlenceli, rahat ve fonksiyonel ürünlerin ortaya çıkmasını amaçlıyoruz.

Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?
www.lallythings.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.
 
İade veya değişim yapılabiliyor mu?
Elbette. Ürünü orijinal ambalajında ve giyilmemiş olarak iade edebilir, farklı beden ve/veya modellerle değişimini sağlayabilirsiniz. Bunu info@lallythings.com veya www.instagram.com/lallythings hesabımızdan DM ile sipariş numaranızı/sipariş detayınızı belirterek yapabilirsiniz. Ayrıca iade ve değişim metnimize buradan ulaşabilirsiniz.
 

Ürünleri hediye paketi ile mi yolluyorsunuz? 
Ürünlerimiz için özel tasarladığımız Lally Things hediye kutularımız ile gönderim istemeniz durumunda bunu alışverişinizi tamamlarken hediye kutusu seçimi kısmından belirtmeniz yeterli. Dilediğiniz notu da ekleyerek hediye gönderiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. 

Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim?
Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ederek eğer kargo işlemine alınmadıysa teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunu için info@lallythings.com veya www.instagram.com/lallythings hesabımızdan DM ile sipariş numaranızı/sipariş detayınızı belirterek yapabilirsiniz. 
 
Almak istediğim ürün tükendi tekrar satışa çıkar mı?
İstediğiniz ürünü bedeni ve rengi belirterek, bize info@lallythings.com veya www.instagram.com/lallythings hesabımızdan DM ile ulaşabilirsiniz. Tekrar satışa açılır açılmaz size bilgi geçilmesini sağlanacaktır.

Ürünleri nasıl temizlemeliyim?
www.lallythings.com ürünlerinin hassas pamuklu kumaşlardan üretilmesi sebebi ile her ürünün üzerinde bulunan yıkama ve kurutma talimatına göre temizliği yapılmalıdır.
 
Kargo / Ulaşım

Siparişim bana ne zaman ulaşır?
Yurtiçi siparişler 1-3 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır.
 
Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
 
Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.
 
Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?
Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler www.lallythings.com 'a geri gönderilir.
 
İptal & İade

Siparişi iptal ettiğimde para iadesi ne kadar sürede yapılır?
Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü geri iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren 7-10 iş günü içerisinde paranız iade edilmektedir.
 
Aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?
Ürünün size ulaşmasından itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 
Teslim aldığım ürün defolu ise ne yapmalıyım?

Ürünü iade süresi geçmeden (15 gün) tarafımıza göndermeniz halinde gerekli işlemler yapılarak para iadesi gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirilirsiniz.